Фотостудія Контраст

Весільне фото та відео
Дизайн і виготовлення фотокниг
Весільні запрошення
Слайд шоу

Новинка!

Друк на керамограніті
ОВАЛ 13х18см - 350грн

Фотокниги

Фотокнига - це сучасний, витончений, спосіб зберегти ваші найкращі моменти життя на довгі роки.

Тематика фотокниги може бути абсолютно різною: весільна фотокнига, дитяча фотокнига, випускний альбом, ювілейна фотокнига, або фотокнига про Вашу подорож. Звичайні фотоальбоми з кишеньками вже давно застаріли.

Фотокнига це повноцінний, готовий продукт, Ваше персональне видання. На сьогоднішній день в Україні фотокнига починає ставати невід'ємним атрибутом будь-якого свята.

Будьте першими - зробіть незабутній подарунок своїм рідним і близьким.

Наші фотокниги виготовляються тільки на найсучаснішому обладнанні та із застосуванням виключно професійних матеріалів, в своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали.

Ви можете підготувати макет для Вашої фотокниги самостійно, в будь-якій програмі, призначеної для верстки фотокниг (вимоги до макетів  викладені  тут), або зверніться до професіоналів, і наші дизайнери допоможуть підготувати для Вас майбутній шедевр,

дизайн фотокниги не залишить Вас байдужим.

Ми займається виготовленням і доставкою фотокниг по Україні. Доставка здійснюється кур'єрськими службами. Термін виготовлення книги сім робочих днів плюс доставка кур'єрськими службами від одного до п'яти днів.

Фотокниги чи Прінтбук

Класична фотокнига. Солідний, заможний, зовнішній вигляд, залишить незабутнє враження у будь-кого. Фотокнига друкується розворотами, класичним способом. Ми використовуємо професійний матовий або шовковий папір-гарантія виробника від втрати якості фотовідбитків більше 100 років.

Обкладинка для фотокниги може бути поліграфічна або виготовлена зі шкірзамінника чи комбінована

Незаперечними плюсами такої технології є безкомпромісна якість друку сучасної цифрової міні фото лабораторії (фотодрук), товсті сторінки, які не зношуються і не мнуться згодом. Книга відкривається на 180o градусів, що

дає можливість розміщувати зображення на цілий розворот.

Можливе виготовлення будь-якої кількості розворотів, але не більше 35-ти (70 сторінок). Великий вибір обкладинок і опцій дозволяє Вам створити свій дизайнерський шедевр. Така фотокнига буде служити Вам довгі роки і радувати Вас своїм оформленням і високою якістю виготовлення.

Більш дешевий варіант виготовлення - поліграфічна фотокнига, виконана в твердій обкладинці. У цьому варіанті зображення друкуються на якісному фотопапері  з обох сторін, така фотокнига прекрасно підходить для друку великої кількості сторінок. Листи вклеєні в тверду фотообкладинку. Товщина блоку може складати від 10 до 80 сторінок. За рахунок друку на фотопапері високоякісними пігментними чорнилами,  вдається уникнути найбільшого недоліку поліграфічних фотокниг – зернистості зображення а також значно більший спектр кольорів.

Щоб зміцнити сторінки і вберегти їх від вологи чи пошкоджень є можливість ламінування. Заодно ламінування додає насиченості відтінкам.

   

Нижче, ми постараємося показати основні відмінності двох типів фотокниг, які ми пропонуємо, і які власне,  вливають на ціну та якість книг.  Хоча не варто забувати і про такий критерій як зовнішній вигляд, що в багатьох випадках стає визначальним критерієм.

Друк

Класична фотокнига друкується фотохімічним способом на мінілабі Noritsu

Поліграфічна фотокнига друкується принтером високого класу на фотопапері пігментними чорнилами

 

Сторінки

У PhotoBook  надруковані на фотопапері фотографії скріплюються між собою пластиковою основою. Тверда основа не тільки потовщує сторінки, але і підвищує надійність і дає можливість зробити міцну склейку сторінок. Застосування білого пластика (замість класичного картону) для твердої основи дозволяє уникнути деформації сторінок внаслідок надмірної вологості з повітря.

 У PrintBook фотографії друкуються на фотопапері   щільністю 180 г/м2 з двох сторін і збираються в блок. Щоб підвищити надійність та покращити зовнішній вигляд можна використовувати ламінування сторінок.

 

Палітурка

 

Головна перевага фотокниги з палітуркою без скоб - можливість розкрити будь-яку сторінку на 180 градусів і побачити її повністю, без втрати зображення в місці склеювання і практично без шва. Це дає можливість зробити більш ефектні панорамні кадри що робить книгу більш зручною в перегляді. У PrintBook обкладинка з’єднюється з блоком  клеємПри цьому частина близько 1 см зображення стає  невидимою для глядача