Фотостудія Контраст

Весільне фото та відео
Дизайн і виготовлення фотокниг
Весільні запрошення
Слайд шоу

Новинка!

Друк на керамограніті
ОВАЛ 13х18см - 350грн

Фотокниги

Фотокнига - це сучасний, витончений, спосіб зберегти ваші найкращі моменти життя на довгі роки.

Тематика фотокниги може бути абсолютно різною: весільна фотокнига, дитяча фотокнига, випускний альбом, ювілейна фотокнига, або фотокнига про Вашу подорож. Звичайні фотоальбоми з кишеньками вже давно застаріли.

Фотокнига це повноцінний, готовий продукт, Ваше персональне видання. На сьогоднішній день в Україні фотокнига починає ставати невід'ємним атрибутом будь-якого свята.

Будьте першими - зробіть незабутній подарунок своїм рідним і близьким.

Наші фотокниги виготовляються тільки на найсучаснішому обладнанні та із застосуванням виключно професійних матеріалів, в своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали.

Ви можете підготувати макет для Вашої фотокниги самостійно, в будь-якій програмі, призначеної для верстки фотокниг (вимоги до макетів  викладені  тут), або зверніться до професіоналів, і наші дизайнери допоможуть підготувати для Вас майбутній шедевр,

дизайн фотокниги не залишить Вас байдужим.

Ми займається виготовленням і доставкою фотокниг по Україні. Доставка здійснюється кур'єрськими службами. Термін виготовлення книги сім робочих днів плюс доставка кур'єрськими службами від одного до п'яти днів.