Фотостудія Контраст

Весільне фото та відео
Дизайн і виготовлення фотокниг
Весільні запрошення
Слайд шоу

Новинка!

Друк на керамограніті
ОВАЛ 13х18см - 350грн

Перезапис відеокасет на оптичні носії

У нас Ви зможете здійснити перезапис своїх відео матеріалів з магнітних касет (VHS, VHS-C, Hi8, Digital8, miniDV) на DVD або CD диски. Завдяки використанню комп’ютерного обладнання для перезапису, стає можливим внесення корекцій які дозволять усунути непотрібний матеріал (випадково відзняті кадри), та розташувати записи у хронологічному порядку, таким чином підготовити для приємного перегляду відео архів.

Усім відомо, що термін зберігання записів на відеокасетах не є довготривалим, всередньому 5-10 років, в залежності від частоти перегляду. В результаті записи стають нечіткими та неконтрастними, як при перших переглядах, вони супроводжуються шумами, та різними завадами.І через наступних кілька років, якість може знизитись до повної неможливості відтворення.

З плином часу на записах проявляються різні дефекти, пов'язані з розтягненням та розмагніченням плівки. На екрані це може проявлятись у вигляді шумових завад та мерехтінням яскравості, "випаданням" рядків, розмазуванням зображення, та появі "муара". Оцифрувати відео сигнал такої якості стає проблематичним, а інколи й цілком неможливим. За для того необхідно завчасно попіклуватись про звичайний перепис в цифровий формат.

Перевага DVD дисків - це довговічність зберігання інформації, можливість копіювання один до одного, без втрати якості, незалежно від кількості копій, а також миттєвий доступу до любої сцени фільма під час перегляду.

Здійснюючи у нас перезапис, Ви можете замовити заодно оформлення обкладинки для диску, або ж друк на поверхні диску