• 0
  • +38068-921-63-00

Брошурування документів

Якщо Вам потрібно терміново брошурувати документ, заходьте, зробимо при вас!

Брошурування – це скріплення паперових аркушів, від дипломів та наукових праць до журналів обліку та книг за допомогою спеціалізованого кріплення або пружини. Ця постдрукарська обробка не просто прикрашає виріб, але й робить його використання більш практичним:

  • Документ має більш солідний вигляд та індивідуальність.
  • Скріплені листи не губляться.
Ціна брошурування
Число сторінокЦіна, грн
до 2020.00
до 4025.00
до 6030.00
до 10040.00
до 20060.00
Основні види брошурування

Брошурування скобами

У цьому випадку попередньо підготовлені сторінки з’єднуються металевою скобою, що встановлюється в кутку документа або за типом зошита. Оптимально підходить для листів із щільністю не більше 150 г/м2 та товщиною до чотирьох десятків сторінок.

Пластикова пружина

Підходить майже для будь-якого типу поліграфічної продукції та щільності паперу. Кількість листів може перевищувати 350 штук. Дозволяє при необхідності додавати та витягувати з комплекту окремі аркуші.

Металева пружина

Менш універсальний у порівнянні з попереднім типом брошурування, варіант, проте відрізняється більшою презентабельністю. Може витримати до 100-120 аркушів густиною до 180 г/м2.

Тверда обкладинка MetalBind з обкладинкою

Тверда обкладинка з використанням металевого каналу і готових обкладинок (металева обкладинка).
Найнадійніший спосіб палітурки. Зброшурована за допомогою біндерів Металбінд документація не затирається, не деформується, що підвищує її довговічність. Палітурний канал можна розтискати для додавання/видалення аркушів до 10 разів.