• 0
  • +38068-921-63-00

Друк фото

Фотодрук з нами – це легко. Роздрукуйте свої фотографії та радуйте себе та близьких, переглядаючи місця та моменти, які вам подобаються.

Створіть свій улюблений куточок вдома або в офісі та діліться своїми спогадами із сім’єю та друзями. А ми допоможемо зробити їх красивими. Крім того, наш професійний досвід дозволяє узгодити розміри та передачу кольорів фото, зроблених вашою камерою, з можливостями нашої фотолабораторії.

Ваші улюблені спогади заслуговують на те, щоб їх друкували в ідеальному форматі: наші розміри фотографій від 9X13 см до 30×45 см.

Ціни на друк фото
Розмір фото, смЦіна, грнЦіна до 10 шт, грн
9х134.506.00
10х154.506.00
13х188.0012.00
15х219.0012.00
18х2516.00
21х3018.00
25х3834.00
30х4036.00
30х4541.00
Зберігайте спогади за допомогою фотодруку

Чудово мати цифрову колекцію фото найважливіших моментів у вашому житті, але краще мати те, що можна взяти в руки, щоб завжди пам’ятати і показувати родичам і друзям. Замовте набір високоякісних надрукованих знімків та почніть використовувати ваші улюблені фото-спогади у гарному домашньому декорі.

Відкрийте папку з фотографіями, зробленими багато років тому, і виберіть найкращі з них – фотографії, на яких відображені особливі моменти, що показують найщиріші посмішки. Це можуть бути моменти, про які ви давно забули, а якщо це так, настав час їх знову освіжити.

Наші консультанти допоможуть вибрати між матовим або глянцевим фотопапером, порекомендують найкращий розмір для ваших фотографій. Це найбільше відповідатиме оригінальному формату ваших фотографій і допоможе мінімізувати обрізку. Звичайно, ви також можете вибрати свій власний формат та вирішити, яку частину вашої фотографії ви хочете надрукувати.

Ми друкуємо на справжніх цифрових фотолабораторіях. Ви можете надрукувати стільки фотографій, скільки вам потрібно. Наші сучасні технології друку забезпечують цифрові фотографії яскравими, природними кольорами та вражаючим рівнем контрастності.

Декілька креативних ідей для вас
  • Накопичилося надто багато фотографій, які потрібно вибрати? Створіть динамічний постер колаж. Продемонструйте свої улюблені знімки на пляжному відпочинку або наголосіть, як ваша сім’я змінилася і виросла за ці роки за допомогою серії сімейних портретів.
  • Тримайте особливі та важливі моменти на виду, оформіть свою власну фоторамку на робочому столі красивою фотографією. Виберіть із величезного вибору розмірів та дизайнів, щоб створити те, що вам дійсно сподобається.
  • Створіть власний принт для унікального способу показати чудову картинку з вашої колекції. Наші сучасні опції друку ідеально підходять для чого завгодно, від сімейної фотографії до яскравого витвору мистецтва.