• 0
 • +38068-921-63-00

Фото на документи

Ми пропонуємо якісну фотозйомку на всі види документів у Львові

У послугу входить: фотозйомка (до 5 кадрів), стандартна косметична ретуш (включає виправлення тимчасових дефектів шкіри (прищі, подразнення, синці), форма і риси обличчя при цьому не змінюються), друк одного комплекту фото на матовому або глянцевому фотопапері Fujifilm формату 9х13 см або запис фото на електронний носій клієнта, або відправка фото на e-mail клієнта (за додаткову плату).

Зменшення кількості фотографій, розміщених на форматі 9х13, не впливає на вартість послуг.
Виготовлення комплекту з фото клієнта розраховується за прайсом «фото на документи», якщо клієнт самостійно здійснив монтаж ретуш свого фото на документи, то в даному випадку послуга розраховується за прайсом «друк фотографій».
Розмір та кількість фото в одному комплекті: 3х4 (6шт), 4х5 (4шт), 4х6 (4 шт), 5х5 (2шт), 9х12 (1 шт)

 • Термінове фото для документів – 80.00 грн
 • Фото для документів – 60.00 грн
 • Додатковий комплект – 30.00 грн
 • Заміна одягу, форми – 30 грн
Друк фото на документи

Наша студія пропонує вам друк фото на високоякісному фотопапері.

Кольори та контрасти можуть бути скориговані у процесі редагування нашими фахівцями.

Дні, коли ви могли використовувати будь-який старий знімок для своєї фотографії у паспорті, давно минули. Технологія розпізнавання осіб, яка використовується в сучасній паспортній безпеці, означає, що фотографії тепер мають відповідати певному набору критеріїв та правил.

Просто прийдіть до нас, наш фотограф зробить знімок, а наші фахівці подбають про те, щоб він відповідав необхідним вимогам. Якщо потрібно ми можемо не тільки роздрукувати фото, але й відправити його цифрову копію будь-яким зручним для Вас способом.

Чому друкувати фото на паспорт потрібно у нас?
 • Заощаджуйте гроші: з нами вам не потрібно так багато платити за фотографію у паспорті.
 • Коригування білого фону: ми можемо допомогти вам налаштувати яскравість, щоб ви могли отримати фотографію на ідеально білому тлі для паспорта. Більшість країн віддають перевагу білим паспортним фотографіям.
 • Надвисока роздільна здатність друку: наше обладнання дозволяє нам друкувати фото на візу та в паспорт з високою роздільною здатністю.
 • Папір, що використовується для посвідчень особи, паспортів та прав водія, повинен мати ті ж властивості, що і звичайний фотопапір. Ми пропонуємо для використання фірмовий матовий або глянсовий папір Fujifilm. Звичайний папір, картки, картон та інші нефотографічні папери для документів не використовуються.
 • Надруковане зображення повинне точно відображати відтінок шкіри людини. Багато принтерів свідомо збільшують теплоту зображення, додаючи трохи більше червоного чорнила у знімок. Це може призвести до появи неточних відтінків шкіри. У нас така похибка повністю виключена.
 • Розмір надрукованої фотографії на паспорт має точно відповідати законодавчим вимогам. Ми налаштуємо розміри друку в сантиметрах, дюймах, пікселях з максимальною чіткістю.

Правильне виконання всього перерахованого вище значно збільшить ваші шанси на те, що ваша фотографія буде радувати вас при наданні ваших документів незалежно від приводу.