• 0
  • +38068-921-63-00

Роздрук текстів

Вам потрібно терміново роздрукувати диплом чи інші документи? Наша студія допоможе вам.

Доступний як друк чорно-білих, так і кольорових документів, діаграм, таблиць, креслень, запрошень та іншої поліграфічної продукції з будь-яких видів носіїв.

У нас також можна замовити додаткову послугу – оздоблення. Наприклад, якщо вам необхідно роздрукувати диплом, відразу після друку ми можемо зробити до нього палітурки на скріпку, металеву або пластикову пружину. До речі, такий варіант актуальний не лише для дипломів, а й для методичок, буклетів, календарів та іншої друкованої продукції.

Ще у нас можливий кольоровий роздрук А4 та в інших форматах. Ціна на кольоровий роздрук залежить від складності зображення, формату та типу кінцевої продукції, кількості аркушів чи зображень, розміру. Крім того, ціна за кінцевий матеріал може бути істотно вищою, якщо вам потрібний друк на нестандартному папері, або необхідно внести попередні правки у вихідний документ. Якщо вам потрібний цифровий друк не на одній стороні аркуша, а на обох, вартість також буде вищою. Все це застосовується не тільки до кольорового друку, а й до чорно-білого.

Ціна на роздрук тексту за сторінку:

  • А4 – 1.50 грн.
  • А3 – 3.00 грн.
Три причини замовити роздрук у нас
  • Студія оснащена найновішим обладнанням. Односторонній та двосторонній швидкий друк різних документів, термінова обробка об’ємних замовлень, лазерний друк документів будь-якого розміру, ─ всі ці послуги доступні завдяки чудовій технічній базі.
  • Під час друку з диска або флешки ми гарантуємо конфіденційність відомостей. Файли ніде не зберігаються, а сторінки, отримані після роздруківки, бачать лише менеджер і замовник.
  • Замовити роздрук можна онлайн. Час здійснення друку, замовленого таким чином, зменшується за рахунок того, що не довелося особисто приходити до нас. А ціна залишається такою ж вигідною.